Man bija apmēram 12 gadi un ne mazākās nojausmas, ka kādreiz taps AYAYOGA, turēju rokās avīzi, kurā bija dažas jogas pozas. Jau tobrīd iekšēji zināju, ka mani tas interesē, bet toreiz man nebija iespējas par jogu uzzināt vairāk.

Pēc vairākiem gadiem nonācu savā pirmajā jogas nodarbībā un uhhh, nebija viegli. Mana pirmā pasniedzēja Natālija Jakovļeva prasīja no mums vislabāko sniegumu. Mēs daudz smējāmies par sevi, precīzāk par savu nevarēšanu.

Joga man palīdzēja savākt manu ķermeni un turēt taisnu muguru, tomēr visvairāk iemācijos, kad, pēc apmēram 15 gadu praktizēšanas, pati nolēmu kļūt par jogas instruktori.

Līdz tam biju iepazinusies ar vairākiem citiem jogas instruktoriem, gan Latvijā, gan citur pasaulē, iepazinu arī dažādus jogas un meditācijas stilus, kā piemēram Tantra joga, Hormonu joga, Vinjasa joga, Nidra joga, pranajama elpošanas tehnikas un dažādus citus elpošanas, ķermeņa un gara attīstīsanas tehnikas kā piemēram Cigun, garīgā psiholoģija u.c.

Jogas nodarbībās izmantoju visas savas zināšanas un prasmes, tāpēc nevaru apgalvot, ka pasniedzu Hatha, Tantra vai kādu citu jogas novirzienu, jo tas tā nav, tāpēc tā ir AYAYOGA.

Labākais veids kā iepazīties ar mani un AYAYOGA, ir atnākt un pamēģināt.

Tiekamies!

AYA