Ugunsstaigāšana un AYA | sarkanais paklājs

Šajā rakstā tu uzzināsi: kas ir ugusnstaigāšana | vai mēģināt to mājās | par manu pieredzi ejot pāri oglēm | kur to darīt | vai tev tas derēs

gatavošanās sarkanajam paklājam

Vienīgā asociācija par ugunsstaigāšanu ir mākslas filma, kuru redzēju bērnībā, kad atradīšu šo filmu, notiekti ielikšu tās nosaukumu te. Šajā filmā guru staigāja pāri oglēm un tādējādi pierādīja, ka viņš ir viņu vadonis.

Vai man vajadzēja ko pierādīt sev tad, kad izlēmu piedalīties ugunsstaigāšanā? Var jau būt, tomēr es domāju, ka tas nebij aīstais iemesls. Jebkurā gadījumā šī piredze bija ļoti vērtīga.

Kad ugunskurs bija iekurināts un mēs katrs savu pagali tajā ielikuši bija laiks tējai un instruktāžai FireHawk.eu instruktoru pavadībā. 300 metru attālumā kūrās mūsu lielā uguns, kurai gatavojāmies.

Tas tiešām notiek?

Tā bija otrā reize dzīvē, ko apzināti atceros, kad man bija tik ļoti neiespējami spert soli uz priekšu. Prātā es simtiem reižu jau biju pārgājusi pāri 4 metru garajam 500C grādu karstajam ogļu paklājam. Tās gailēja tumsā savā krāšņumā, bet manī notika cīņa ar bailēm. Baidījās mans ķermenis, lēmums bija pieņemts ar apziņu, bet ķermenis negribēja kustēties, tas atteicās reaģēt uz maniem impulsiem. Ķermenim bija vajadzīgs laiks. Citi gāja pāri viens pēc otra, jau vairākas reizes, bet es stāvēju savā bezspēkā un nevarēju pietuvoties tuvāk par metru, jo, ja es pietuvotos, tad būtu tikai viens solis jāsper un es būtu tur - uz sarkanā paklāja

Sarkanais paklājs

Un tad tas notika, es īsti nezinu kā, bet laikam jau sajūta, ka tad, kad viss būs beidzies, bet es nebūšu pārgājusi, tad būs sāpīgāk, jo es taču gribēju šo pieredzi, kura būs tikai mana, citi to piedzīvo savādāk. Vai varu atļauties nepiedzīvot, ja esmu tai tik tuvu. Mana interese taču mani atveda uz šejieni. Vai varbūt tas bija Latvietis praktiskais, kuram žēl tās ieguldītās naudas, kas nebūs par pilnu izmantota. Lai kas tas arī būtu, bet manas kājas sakustējās un ķermenis ļāva pierunāties un tur mēs abi bijām vienā kustībā kā dejā pāri oglēm.

Vai ogles bija karstas?

Es teiktu, ka jā, bet vai esi kādreiz noķēris sajūtu, tad, kad pirmā ūdens strūkla trāpa tev uz rokām, nevar pateikt vai ūdens ir karsts vai auksts? Ir jāpaiet mirklim līz pieslēdzas prāts.Arī otro un trešo reizi pāriet nebija nemaz tik viegli. Šķiet ķermenis vēl joprojām nebija līdz galam noticējis ka tas tiešām ir iespējams.

Vai tā bija pieredze, ko ir vērts piedzīvot?

Pavisam noteikti, tas deva impulsu izzināt sevi un savas iekšējās bailes, ticību, neziņu un vēl dziļāk. Bet tas ļāva man pieņemt apzinātu lēmumu darīt šķietami neiespējamo, darīt to, kam mans ķermenis pretojas, jo tajā ir ieprogrammētas bailes. Tas bija viens no soļiem, lai pieņemtu ļoti svarīgus lēmumus dzīvē un sāktu darīt.Jo bieži vien mēs izvēlamies nedarīt un nemainīt to skudru pūzni kurā sēžam tieši tāpēc, ka mums ir bail no nezināmā, bet īstā dzīve tikai sākas tur, pārkāpjot to nezināmā robežu.Kronis uz galvasEs nevaru apgalvot ka nākamo reizi atkal varēšu, nu tā, uzreiz, bet galvā likšu kroni, jo kā ne kā uz sarkanā paklāja...

Vai tev tas derēs?

Tu nekad neuzzināsi, ja nepamēģināsi. Un pat tad, ja tev neizdosies pāriet pāri, tu uzzināsi par sevi ko jaunu, lai dotu sev vēl vienu iespēju noticēt tam, ka pūsu pasaulē ne viss ir tā kā saka mūsu prāts un redz mūsu acs.

Kur atrast Ugunsstaigāšanu?

www.fir-ehawk.eu

Ja vēlies piedzīvot Ugunsstaigāšanu, pievienojies 09.-10. jūlijā 2 dienu pasākumam, kuru organizē AYAYOGA un SUP Jēkabpils Pasākuma norises vieta brīvdienu māja "Spilves", Krustpils novads

PROGRAMMA:

09. jūlijs 2021

18:00 ierašanās

18:30 joga un meditācija ar Ayayoga

20:00 ugunskura kurināšana un gatavošanās oglēm Ugunsstaigāšana ar Fire Hawk

10. jūlijs 2021

6:30 saullēkta SUP ar SUP Jēkabpils

8:00 rīta tēja

8:30 joga, elpošanas tehnikas un meditācija ar Ayayoga

10:00 veselīgas brokastis un gardu uzkodu meistardarbnīca

12:00-17:00 Wim Hof metode, elpošana un ledus vanna ar Rūdīšanās skola

Tavs ieguldījums EUR 111 (pirmā iemaksa EUR 50)

Tiekamies!

AYA

Foto: no FireHawk.eu arhīva